Trápi Vás nedostatok peňazí a chcete to zmeniť ?

Ste znechutený z Vášho zamestnania a hľadáte niečo lepšie ?

Rozmýšľate ako sa dopracovať k finančnej a časovej nezávislosti ?

Alebo si chcete vytvoriť len extra bočný príjem, ale neviete ako na to ?

Ak ste odpovedali na niektorú z týchto otázok “ÁNO”, potom čítajte ďalej, lebo

  to, čo sa dozviete môže ZÁSADNE zmeniť aj Váš život ! 

VITAJTE !

Ak ste sa dostali na túto stránku, tak s veľkou pravdepodobnosťou Vás bude zaujímať odpoveď na otázku:

Ako ZARÁBAŤ peniaze na internete ? (v. 2020)

Je celkom možné, že skôr, než ste prišli sem, tak ste už našli a možno aj vyskúšali viacero „zaručených spôsobov“, ako dosiahnuť rýchle, jednoduché a bezpracné zárobky. Možno to boli také akože „práce na doma“ napr. klikačky na bannery, vyplňovanie dotazníkov, reklamné emaily, systémy na ruletu, „easy push button“ programy, rôzne virtuálne pyramídové schémy, návody na rýchle peniaze typu "zaplať a zbohatneš" a podobne.

V tom lepšom prípade si takto zarobíte pár centov za mesiac, no väčšinou ste v konečnom zúčtovaní v mínuse, finančnom a aj časovom... zase ďalší zbytočný pokus. Problémom týchto systémov je totiž skutočnosť, že ak na nich niekto zarába, tak sú to jedine tí, ktorí ich vymysleli a k ostatným sa dostane len zopár drobných, ak vôbec niečo. Máte podobnú skúsenosť?

Ako to skutočne funguje?

Dá sa teraz v roku 2020 zarábať 500, 1000, 2000€ mesačne alebo aj viac na internete? Moja odpoveď je... určite ÁNO!

Neviem čo všetko ste už vyskúšali a ako sa Vám darí, no viem, že pokiaľ to so zarábaním na internete myslíte vážne, tak zabudnite na všetky tie super ponuky sľubujúce bezpracné zbohatnutie "z večera do rána". Nič také nepoznám!

Jedinou spoľahlivou cestou, ako naozaj zarobiť peniaze na internete, je začať budovať svoj VLASTNÝ internetový biznis, ktorý vám bude dlhodobo generovať PRÍJEM.

Ak je vašim cieľom mať dostatok peňazí, voľného času, robiť to čo máte radi a kedy chcete, potom existuje iba veľmi málo dostupných možností aj pre “bežných ľudí”, ktoré Vám to umožnia. Podnikanie a zarábanie na internete je jeden z tých mála spôsobov (a podľa mňa najlepší), ako to môžete DOSIAHNUŤ.


" Špecializujem sa na internetové podnikanie a tvorbu pasívneho príjmu a zároveň pomáham ďalším, aby si aj oni dokázali cez internet vytvoriť spoľahlivý zdroj zárobku. "

Peter NemecTu je 5 dôvodov pre internetové podnikanie aj v roku 2020:

 • 1
  Prvé peniaze je možné zarobiť už behom niekoľkých dní. No hlavná výhoda je, že pri správnom postupe si môžete časom vytvoriť automatizovaný online biznis, ktorý bude pracovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni a bude vám generovať pasívny príjem.
 • 2
  Nemusíte byť technologický génius v oblasti IT. To ste možno potrebovali byť keď bol internet ešte “v plienkach”, ale dnes to už neplatí. Ukážem Vám napríklad aj to, ako si môžete vytvoriť vlastnú profesionálnu webstránku behom cca 90 minút aj keď s tým zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti.
 • 3
  Na internete sa dajú zarábať peniaze rôznymi spôsobmi. Vy sami si vyberiete biznis model ktorý vám najviac vyhovuje. Môžete robiť to čo vás baví, čomu rozumiete a mať pritom aj dostatok voľného času pre seba a svoju rodinu.
 • 4
  Nemusíte investovať obrovský kapitál ani podstupovať značné riziko ako pri bežnom podnikaní. Všetko čo potrebujete je obyčajný počítač s prístupom na internet, prípadne pár eur na webhosting a doménu, no a odhodlanie zarábať peniaze.
 • 5
  Žiadny stres. Nepotrebujete mať zamestnancov a podstupovať iné riziká ako pri bežnom podnikaní. Z vašej obývačky môžete cez notebook alebo tablet riadiť svoj biznis nielen na Slovensku, ale kľudne po celom svete. Peniaze vám prichádzajú na konto priebežne a odkiaľkoľvek.

Vidíte tu potenciál? Je to reálny a lukratívny biznis priestor s množstvom výhod!

Nemusíte byť žiadny génius, aby ste pochopili prečo je internet "zlatá baňa" a kde sú v súčasnosti reálne peniaze.

Internet je multimiliardový trh, ktorý každoročne rastie neuveriteľnou rýchlosťou a ponúka veľké množstvo príležitostí ako zarábať. Ľudia, ktorí tento digitálny biznis priestor už využívajú, v kľude zarábajú cez internet desiatky až stovky tisíc EUR ročne! A reč je v podstate o obyčajných ľuďoch ako ste Vy, alebo ja, ktorí len využívajú správne informácie, overené postupy a stratégie v praxi. Pre mňa je až zarážajúce, že o tejto možnosti stále väčšina ľudí nevie, alebo ju zatiaľ neberie Vážne, pretože aj malý kúsok z tohto koláča znamená 4-5 ciferný mesačný príjem v eurách!

Ako a kde vlastne začať?

V tejto chvíli sa vám to môže zdať nepredstaviteľné, no zarábať na internete DOKÁŽETE aj Vy, aj keď s internetovým biznisom možno zatiaľ nemáte žiadne skúsenosti a ani len netušíte, ako vytvárať webstránky alebo teraz nemáte PENIAZE na investovanie.

Ak chcete na internete naozaj zarábať, potom musíte objaviť skutočný skrytý potenciál internetu, pochopiť základné fungujúce PRINCÍPY a začať budovať svoj vlastný internetový biznis, ktorý Vám bude generovať príjem 24 hodín denne... aj keď budete práve spať, alebo oddychovať na pláži pri mori.

Možno si hovoríte, “To je super! Ale ja neviem ako na to!”  

Žiadny problém !   Pretože…

 • Aj keď doteraz s internetovým podnikaním nemáte žiadne skúsenosti
 • Aj keď nemáte vysokú školu z informačných technológií a programovania
 • Aj keď nemáte tisíce eur, ktoré by ste mohli investovať do podnikania
 • Aj keď máte pochybnosti, či to VY zvládnete

Ukážem Vám, ako Môžete

na Internete Zarábať

skutočné Peniaze aj Vy !

A všetko čo potrebujete k tomu aby ste mohli začať je iba počítač, pripojenie na internet a odhodlanie NAUČIŤ SA používať funkčné POSTUPY, ako zarábať peniaze. Ale pred tým ako vám ukážem ako rozbehnúť váš vlastný internetový biznis, asi vás bude zaujímať kto vlastne som a prečo to tu píšem?


Možno sa teraz pýtate, KTO vlastne som a prečo by ste ma mali počúvať, keď tu hovorím o tom, ako zarábať na internete?

Volám sa Peter Nemec a som v podstate úplne bežný človek ako Vy. Každý deň sa musím spolu s manželkou postarať o naše tri deti, finančne zabezpečiť rodinu, platiť bežné výdavky a všetko čo s tým súvisí. V súčasnosti všetky peniaze ktoré zarábam sú z internetu...

Už počas štúdia vysokej školy (STU) ma často napadala MYŠLIENKA, ako by sa dal využiť internet nielen na získavanie informácií a komunikáciu s priateľmi, ale aj na skutočné podnikanie a zárobok, no ešte som nevedel ako. Hľadal som informácie, vzdelával sa a postupne veci skúšal v praxi, zisťoval som čo funguje a čo nie. 

Nejaký čas popri škole som sa venoval sieťovému marketingu a potom som si vyskúšal aj „klasické“ zamestnanie celkovo zhruba 5 rokov v obchodnej, reklamnej a marketingovej oblasti pre printové médiá, pracoval som aj pre internetový portál a online-marketingovú agentúru. No stále mi to nedávalo pocit finančnej ISTOTY a dlhodobý zmysel mojej osobnej realizácie. Takto som len vymieňal môj čas za peniaze prácou pre niekoho iného, musel som robiť to čo mi bolo povedané a peniaze mi aj tak stále niekde chýbali. Možno to poznáte tiež...

>>> Našťastie som počas tohto obdobia postupne pracoval aj na svojom internetovom biznise, ktorý mi vytváral PASÍVNY príjem (je to príjem, ktorý sa generuje automaticky, aj keď práve nepracujete, alebo spíte). A keď už bol môj "online" zárobok asi 2x vyšší ako plat zo zamestnania, dal som výpoveď a odvtedy sa venujem už len internetovému podnikaniu. Je to dnes už viac ako 7 rokov a užívam si to ...

Nemám síce žiaden vrodený výnimočný talent a bohužiaľ nie som ani geniálny programátor alebo "marketingový guru", no napriek tomu sa mi darí zarábať prácou cez internet komfortný príjem. Môj zatiaľ najlepší mesiac bol október 2015 s príjmom 6 453 EUR.

Dnes je moja rodina dostatočne finančne zabezpečená. Práca na internete mi umožnila zarobiť dosť peňazí na to, aby som si mohol dovoliť nadštandardné vlastné bývanie v Bratislave pre našu päťčlennú rodinu. Kúpil som si v hotovosti nové auto, časom aj víkendovú chatu na strednom Slovensku a rodinné dovolenky v zahraničí si užívame niekoľkokrát za rok. Ale hlavne robím to čo ma baví a kedy sa mi chce...

(ak sa chcete o mne dozvedieť viac kliknite sem)

fotky-mix-16

Tu je ukážka niekoľkých účtov, kam mi prichádza príjem z internetového podnikania:

 

Najlepšie je však to, že na tieto peniaze nepracujem viac ako 4 hodiny za deň. Ale peniaze zarábam nonstop 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku a odkiaľkoľvek! Napríklad z pláže, alebo z výletnej lode, ako to bolo nedávno… Aj keby som dnes odišiel na 6 mesačnú dovolenku a nerobil takmer nič, aj tak by mi každý mesiac prichádzali na konto peniaze!

 • Na chvíľu si PREDSTAVTE, ako by sa Vám zmenil a spríjemnil život, keby Vám peniaze prichádzali na bankový účet automaticky, každý mesiac iba s POLOVIČNÝM úsilím ako doteraz...
 • Ukážem Vám, ako na internete zarábam 2500€ a viac mesačne a ako môžete rovnaké peniaze zarábať aj Vy!

Čoskoro budete vedieť, ako si na internete vytvoriť rastúci pasívny príjem, takže Váš čas môžete potom efektívne využívať aj na iné veci. Existuje viacero spôsobov ktorými sa dá na internete zarábať. Ja sám využívam nie jeden, ale hneď niekoľko rôznych automatizovaných zdrojov príjmu. Je to realita aj iných ľudí, ktorí už dnes zarábajú prostredníctvom internetu.

A skvelé je na tom, že presne to isté môžete urobiť TERAZ aj VY.

 

Hlavný, alebo vedľajší príjem si môžete VYTVORIŤ behom niekoľkých týždňov!

Nie je problém zarobiť peniaze na internete. To dokážete skutočne aj behom niekoľkých hodín ak budete nasledovať POSTUPY, ktoré Vám ukážem. Ale je niečo oveľa dôležitejšie ako iba jednorázový zárobok! A to je stabilný príjem, ktorý prichádza na Vaše konto mesiac čo mesiac.

Je to naozaj jednoduché zvládnuť, AK VIETE čo máte robiť. To čo delí väčšinu ľudí od úspechu je najčastejšie nedostatok správnych informácií. V prípade, že sa o možnosti zarábania cez internet zaujímate už dlhšie, určite viete, že dnes nenájdete žiadne kompletné a kvalitné INFORMÁCIE o tom, ako si na internete zabezpečiť dostatočný príjem, len tak ľahko. Svoje know-how si úspešní online podnikatelia dobre chránia a nedajú ho z rúk komukoľvek.

Samozrejme môžete hľadať na internete, skúšať, testovať metódou "pokus - omyl", strácať svoj drahocenný čas a dúfať že sa Vám to podarí. No zbytočne budete vymýšľať koleso druhý krát...

Zatiaľ som na internete neobjavil žiadny ucelený funkčný návod, podľa ktorého by bolo možné postupovať a vytvoriť si vlastný online biznis, zohľadňujúci individuálne požiadavky a schopnosti jednotlivca. Preto som detailne spracoval svoje viac ako 7-ročné praktické SKÚSENOSTI s podnikaním na internete do e-booku,

Teraz môžete ZÍSKAŤ aj VY plnohodnotný zdroj informácií a praktický NÁVOD, ktorý Vám odhalí veľmi veľa o tom, ako sa na internete zarábajú peniaze !

Predstavujem Vám e-book: Internet ako zdroj príjmu

resp."51 Spôsobov Ako Zarobiť na internete" v.2020

Tento produkt bude pre Vás prínosom, v prípade ak …

 • Hľadáte spôsob ako zarobiť reálne peniaze prostredníctvom internetu legálnym spôsobom
 • Chcete začať podnikať na internete, ale neviete v čom a ako
 • Chcete zarábať na internete, ale nechcete strácať čas a peniaze učením sa na vlastných chybách
 • Už na internete podnikáte, ale hľadáte spôsoby a marketingové stratégie, ktoré Vám prinesú väčšie zisky
 • Chcete zarábať plnohodnotný online príjem z pohodlia vašej obývačky
 • Chcete si vytvoriť iba bočný príjem popri štúdiu, zamestnaní, na materskej, alebo na dôchodku.

TU JE V KRÁTKOSTI ČO ZÍSKATE:

 

Na 157 stranách e-booku nájdete až 51 osvedčených spôsobov a techník, ktorými môžete na internete zarábať peniaze. Vrátane tých, ktoré mi za rok 2017 zarobili viac ako 27.000€.

Objavíte množstvo spôsobov ako zarobiť peniaze s webstránkami, ale aj bez nich, a tiež spôsoby a postupy, s ktorými môžete rozbehnúť úspešný internetový biznis aj bez peňazí.

Zistíte, ako na internete zarábať pasívny príjem (tj. zarábate nonstop, aj keď nepracujete, alebo spíte) a dozviete sa, ako Váš biznis automatizovať a dosiahnuť čo najlepšie výsledky.

Stratégie, SMART nástroje a zdroje informácií online marketérov o ktorých dnes ani neviete, budete môcť používať vo svoj prospech a sami na nich budete profitovať. Pochopíte súvislosti a vytvoríte si reálny obraz o internetovom biznise.

Získate prístup k rôznym fungujúcim spôsobom a technikám, ktoré Vám umožnia vytvoriť si pasívny aj aktívny príjem, alebo rozbehnúť internetové podnikanie. Taktiež ich môžete použiť pre Váš už existujúci biznis.

Pri každej stratégii zárobku nájdete aj stupnicu časovej náročnosti (za aký čas zarobíte peniaze) a profitabilitu (koľko sa dá zarobiť danou metódou). Vďaka tomu si jednoducho a rýchlo vyberiete najlepší spôsob, ktorý vyhovuje práve Vám.


 

S týmto návodom už nikdy nebudete beznádejne hľadať a tápať v neznámom!

Teraz máte v rukách skutočný kľúč od Vašej lepšej finančnej budúcnosti. Toto nie je žiadny pyramídový systém ani "zázračný program", akých na internete môžete nájsť množstvo a nič Vám neprinesú, prípadne ešte prídete aj o svoje peniaze.

Toto je PRAKTICKÝ NÁVOD na funkčný internetový biznis, ktorý Vám bude zarábať reálne peniaze. Jednoducho stačí nasledovať inštrukcie a odporúčania, ktoré Vám dám ku každému spôsobu a s niektorými môžete začať zarábať už behom pár dní. Garantujem Vám to!

Získate prístup k overeným informáciám a postupom, ktoré nikde inde nenájdete v takomto rozsahu a na jednom mieste. Ale to najdôležitejšie čo získavate je manuál k Vašej finančnej nezávislosti a tiež moju osobnú PODPORU. Môžete dosiahnuť to o čom väčšina ľudí iba sníva – SCHOPNOSŤ zarábať dostatok peňazí spôsobom, ktorý kompletne zmení Váš život a navyše Vás to bude aj baviť, tak ako mňa!

Takáto príležitosť sa skutočne neobjavuje často…

 • Pomôžem Vám vytvoriť vaše vlastné úspešné internetové podnikanie, dosiahnuť lepší životný štýl a slušný príjem, tak ako sa to podarilo dosiahnuť vďaka internetovému podnikaniu mne a mnohým ďalším.
 • Vo vnútri objavíte množstvo rôznych spôsobov a stratégií s ktorými môžete začať zarábať peniaze v priebehu niekoľkých týždňov a s niektorými dokonca aj behom niekoľkých dní, alebo hodín! A čo je skvelé, že mnoho stratégií nevyžaduje takmer ŽIADNE ďalšie finančné INVESTÍCIE.
 • Navyše ak budete mať priebežne nejaké otázky k jednotlivým stratégiám a postupom, môžete sa na mňa obrátiť a ja Vám rád PORADÍM a pomôžem. Budete mať moju plnú podporu na každom kroku.

pozor Ale je tu ešte niečo EXTRA navyše !

Ak si TERAZ objednáte e-book “Internet ako zdroj príjmu (51 osvedčených spôsobov ako zarobiť na internete)“, získate k tomu ďalší produkt ako bonus zadarmo v hodnote 15,90 EUR !!! A to praktickú príručku...

Ako vytvoriť zarábajúcu webstránku za 7 dní

Je jasné, že plnohodnotné podnikanie na internete sa nedá robiť bez vlastnej webstránky. Tá je v elektronickom svete vašim obchodom, výkladom, prezentáciou, komunikačným kanálom, zamestnancom, web je tým, čo vás spája s potencionálnymi zákazníkmi. Kde ho však vziať?

Najjednoduchšou cestou k vlastnému webu je objednať si ho na zákazku u špecializovanej firmy. Ak si vyberiete šikovného dodávateľa, tak vaša internetová stránka bude s najväčšou pravdepodobnosťou kvalitná, graficky atraktívna, užívateľsky prívetivá a celkom isto bude drahá. Veľmi drahá!

Pri rozbiehaní svojho internetového podnikania vo chvíli, keď ste ešte nezarobili ani cent, samozrejme potrebujeme hľadať tie najefektívnejšie riešenia. To, že neviete programovať, že netušíte, čo znamenajú skratky ako HTML alebo CSS, to vôbec nevadí. Ja vám ukážem jednoduché postupy, ako vytvoriť funkčný a zarábajúci web bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností už za pár dní.

Ak si dnes 24.09.2020 objednáte e-book „Internet ako zdroj príjmu (51 osvedčených spôsobov, ako zarobiť na internete)“, dostanete odo mňa celkom zadarmo túto užitočnú príručku "Ako vytvoriť zarábajúcu webstránku za 7 dní !".

Získate tak 52-stranovú publikáciu v elektronickej forme, ktorá je kompletným návodom, ako jednoducho a rýchlo vytvoriť kvalitnú webstránku, ako na ňu priviesť návštevníkov a ako na nej zarábať peniaze, a to aj v prípade, keď ste doteraz nemali žiadne skúsenosti s tvorbou web stránok.

Proces tvorby webu, s ktorým môžete na internete zarábať peniaze, som rozdelil do siedmich krokov, ktorých implementáciu je možné časovo rozvrhnúť tak, ako vám to najviac vyhovuje. Garantujem vám však, že ak sa do toho obujete a budete deň po dni nasledovať postupy uvedené v tejto e-knihe, tak už o týždeň bude na internete vaša prvá vlastná internetová stránka pripravená zarábať peniaze.

Tu je prehľad e-booku "Ako vytvoriť zarábajúcu webstránku za 7 dní":

 

 • 1. Deň: Plánovanie a voľba zamerania webu.
 • 2. Deň: Výber domény, hostingu a prvé kroky k vlastnej www adrese.
 • 3. Deň: Tvorba webstránky, inštalácia a spustenie webu.
 • 4. Deň: Vytváranie a editácia obsahu, zdroje, tipy a návody.
 • 5. Deň: Optimalizácia webstránky pre maximálnu výkonnosť.
 • 6. Deň: Marketing a budovanie návštevnosti.
 • 7. Deň: Monetizácia - nástroje a postupy, aby stránka generovala peniaze.

 CENA: 15,90€      Dnes ako bonus zdarma!

Keď spojíte informácie z týchto dvoch info produktov, už Vám nič nebude brániť v tom, aby ste si na internete vybudovali vlastné  web stránky a online projekty, ktoré Vám budú generovať pasívny príjem. Tak ako som to urobil ja a ako to robí stále viac ľudí, ktorí túto príležitosť využívajú už dnes!

 • A okrem týchto dvoch produktov získate bezplatne aj ich aktualizácie ktoré sa budú priebežne robiť a prístup do členskej sekcie tohto webu, kde sú ďalšie praktické informácie, video-návody a materiály, o ktorých tu teraz hovoriť nebudem.
 • To znamená, že automaticky získate prístup k najnovším informáciám, stratégiám a tipom pre Váš online biznis. A taktiež budete mať k dispozícií aj e-mailovú podporu a budem Vám príležitostne posielať aj iné užitočné tipy pre Váš internetový biznis, ktoré nebudú publikované nikde inde.
 • Navyše je na Facebooku vytvorená aj privátna VIP skupinu, určená len pre ľudí ktorí si kúpili tento e-book a slúži na ďalšiu podporu, vzájomnú komunikáciu a zdieľanie praktických skúseností a pod.

Ako som spomínal v úvode, neponúkam vám žiadne zázračné bezpracné zbohatnutie z večera do rána, v e-bookoch však nájdete poctivé informácie z reálnej praxe, ktoré vás navedú na správnu cestu k zarábaniu na internete.

Som si istý, že sa už nemôžete dočkať kedy začnete, ale určite máte ešte jednu otázku…

 

Koľko ma to bude všetko stáť?

Opýtam sa Vás teraz niečo… Zamyslite sa akú HODNOTU má pre Vás možnosť zbaviť sa, alebo sa vyhnúť finančným problémom a žiť život s dostatkom peňazí a voľného času? Akú hodnotu má pre Vás príležitosť zarábať stabilný príjem z pohodlia domova, alebo bez viazanosti na konkrétne miesto? Som si istý, že pre väčšinu ľudí je to neoceniteľné, alebo dokonca nepredstaviteľné!

"Prial by som si aby som mal rovnakú možnosť akú máte dnes Vy aj ja, keď som začínal s internetovým podnikaním. UŠETRILO by mi to obrovské množstvo času a peňazí, pretože by som sa nemusel učiť na vlastných chybách a robil by som už len to čo funguje."

Počas posledných 5 rokov som investoval (a naďalej pravidelne investujem) do osobného vzdelávania a know-how informácií minimálne 3500€ (rôzne školenia, workshopy, online kurzy, software…) a stovky hodín času na skúšanie a testovanie, ktoré mi umožňujú zarábať na internete. Vy teraz máte možnosť ZÍSKAŤ moje vedomosti a niekoľkoročné skúsenosti za zlomok tejto ceny!!

Ale uvedomujem si že aktuálna finančná situácia na Slovensku nie je najlepšia a to ani globálne vo svete, a že pre mnohých je v dnešnej dobe aj 300€ dosť veľa peňazí. Chcem, aby bol tento produkt dostupný a UŽITOČNÝ hlavne pre tých, ktorým pomôže najviac a ktorí si s jeho pomocou skutočne môžu zlepšiť svoju finančnú situáciu.

Cena info-produktov je nepomerne nižšia než ich reálna hodnota a PRÍNOS, ktorý budú pre Vás v praxi znamenať.

 • e-book "51 osvedčených spôsobov Ako zarobiť na internete"....  je v cene 19,90€
 • e-book "Ako vytvoriť zarábajúcu web stránku za 7 dní" ....  je v cene 15,90€
 • a cena mojej osobnej konzultácie je bežne 20€ / hod.

Takže spolu len e-booky predstavujú sumu 35,80€.

Dnes však toto všetko môžete získať v časovo limitovanej ponuke len za … 19,90€ + moju osobnú podporu pre Vás až na 60 dní zdarma!

+ práve pripravujem ešte jeden nový "Krypto bonus" zameraný na kryptomeny a Bitcoin, ktorý keď bude dokončený, získate ho zdarma!

 

Áno, teraz iba za 19,90€ (vrátane DPH) získate všetky spomenuté produkty a bonusy.

Je to asi toľko, koľko zaplatíte za 1/2 nádrže benzínu, no rozdiel je v tom, že auto ten benzín za chvíľu spotrebuje, ale toto "internetové auto" vás dovezie tak ďaleko ako len budete chcieť!

Uvedená cena je však iba dočasná a môže byť kedykoľvek zvýšená. Na obsahu publikácií priebežne pracujem, dopĺňam ich o aktuálne informácie a postupy, takže ich reálna hodnota postupne RASTIE.  Preto ak Vás táto príležitosť zaujala a chcete urobiť zmenu vo svojom živote, tak dlho neváhajte, nakoľko počet objednávok za uvedenú cenu je limitovaný!

Navyše prístup ku všetkým ďalším aktualizáciám budete mať už navždy zdarma!

A aj keď je to smiešne nízka cena v porovnaní s hodnotou ktorú získate, aj tak určite chcete mať istotu, že je Vaša investícia správna. Preto je Váš nákup zabezpečený mojou osobnou 100% GARANCIOU a zárukou spokojnosti.

NIČ NERISKUJETE, pretože informácie, ktoré tento produkt obsahuje môžete vyskúšať v praxi a v prípade ak nebudete spokojný s výsledkami a obsahom, môžete do 30 dní požiadať o vrátenie peňazí! Stačí ak mi napíšete, že Vám to nič hodnotné nedalo a ja Vám vrátim všetky peniaze !

To je férová ponuka ... súhlasíte?

garancia spokojnosti

Už v najbližších minútach môžete začať objavovať skutočný potenciál internetového podnikania a budovať váš vlastný nezávislý online príjem.

Kliknite na tlačidlo “OBJEDNAŤ” a prejdite na stránku s objednávkou.

Po uskutočnení platby cez zabezpečený platobný systém GoPay alebo PayPal, ihneď získate prístup k obom infoproduktom.


 

A čo hovoria ľudia, ktorí už informácie z publikácií využívajú?

Kúpil a prečítal som si knihu 51 osvedčených spôsobov ako zarobiť peniaze cez internet. Je to výborná e-kniha. Prečítal som pomerne veľa článkov na tému zarábania peňazí cez internet. Táto kniha je jediná, ktorá popisuje snáď všetky spôsoby zarábania na internete. Ja som na internete nenašiel ďalší spôsob, pričom nepočítam hazardné hry ako ruleta, … . Pre mňa je veľkým prínosom jej obsažnosť, cenné konkrétne rady a ľahká pochopiteľnosť.

Ivan Nespor

Právě jsem dočetl Váš E-book a musím složit velkou poklonu. Pohybuji se v podobném oboru, a E-booků jsem již přečetl mnoho. Žádný z nich ale nebyl tak komplexní a nabitý tak kvalitním obsahem. Jsem moc rád, že pomáháte lidem vzdělávat se, a ukazujete jim všechny možnosti vydělávání na internetu. V tomto e-booku si najde každý to, co je jemu blízké, a může ihned s vaším návodem začít vydělávat. Skvělá práce.

Filip WybraniecMediasun.cz

Práve v tomto čase pracujem na úprave novej web stránky. Plánujem si zvýšiť návštevnosť stránku pomocou ebookov, ktoré sa mi práve teraz píšu. Plánujem viacero kampaní….prvá účtovníctvo, druhá rodičovstvo a tretia je o zdravom životnom štýle. Keď to bude spustené, plánujem sa pustiť do affiliate programov. Tvoje ebooky mi otvorili oči, čo všetko sa dá na internete… Klobúk dolu!

Janka Žabinská
Lucián Herich

Tieto E-booky mi priniesli veľa nových informácií a postupov, o akých som doteraz nič nevedela. Som veľmi rada, že som si tieto publikácie kúpila a vôbec nebanujem. Keďže nie som človek, ktorý sa vyzná v počítačoch, spočiatku sa mi ťažko čítalo, lebo som nerozumela viacerým výrazom a pojmom z oblasti počítačov. Na konci e-booku je však veľmi praktická pomôcka, ktorá mi veľmi pomohla a to je slovník, vďaka ktorému už pre mňa čítanie bolo zábavným objavovaním doposiaľ nepoznanej oblasti. Som za tieto produkty veľmi vďačná, cením si, že sú určené pre bežného človeka /nie len pre programátorov/ a že sú v slovenčine. Ďakujem za cenné informácie za veľmi priaznivú cenu.

Daniela Ruth

Som veľmi rád, že som sa dostal k vašemu e booku. Prečítal som si ho pozorne niekoľko krát a veľmi ma inšpiroval, doplnil ma v tom čo mi chýbalo a pustil som sa okamžite do realizácie môjho projektu! Verím, že tak ako vo mne tak v každom človeku je skrytý nejaký talent, alebo každý vie niečo a môže tým pomôcť iným a pri tom zarábať. Ešte raz ďakujem a želám veľa úspechov!

Igor Horák

Vašu budúcnosť máte vo svojich rukách! 

Skúste si na chvíľu predstaviť, ako by mohol vyzerať Váš život už o niekoľko mesiacov, možno týždňov od teraz ak "pôjdete do akcie"…

 • Namiesto stresu z nedostatku financií budete mať dosť peňazí na veci, ktoré si chcete kúpiť, alebo ktoré radi robíte…
 • Namiesto práce pre zamestnávateľa, ktorý vás považuje za lacnú pracovnú silu, robíte svoje vlastné rozhodnutia, pracujete na svojom biznise. Ste sami sebe šéfom a Vy rozhodujete o svojom čase a príjme!
 • Namiesto každodenného chodenia do zamestnania, zarábate oveľa lepším spôsobom – online cez počítač napríklad z vašej obývačky. Alebo kľudne aj na pláži pod slnečníkom, len s notebookom a prístupom na internet. 
 • Nemusíte sa báť o to, že dostanete výpoveď v zamestnaní, alebo že nebudete mať dosť peňazí na bežné výdavky. A nemusíte sa báť ani o to, ako vyzerá aktuálna ekonomika, pretože na internete neexistuje žiadna finančná kríza.
 • Konečne zistíte, čo vám umožní zarobiť peniaze o ktorých väčšina ľudí iba sníva.

Takto vyzerá život internetových podnikateľov, ktorý máte teraz na dosah aj Vy. Je to reálne, funguje to, môžete to urobiť aj Vy a ja Vám s tým rád pomôžem!

 

Otázka už teraz neznie, či je možné zarábať prostredníctvom internetu. Otázkou je…

moneyVyužijete túto príležitosť aj Vy ?

… alebo ju budete ignorovať a dúfať, že sa Vám príde nejaká ďalšia lepšia ?

Hovorí sa, že človek má za celý život v priemere 7 životných šancí. Ak šancu nevyužijete dnes Vy, využijú ju iní, ktorý si splnia svoje sny. A Vy po čase možno zistíte, že stále stojíte na rovnakom mieste, stále snívate o rovnakých veciach a stále máte pocit že je život nespravodlivý. Ale príležitosť ako máte dnes tu, už potom nemusí byť. Toto môže byť práve tá Vaša šanca

Ale neváhajte dlho, lebo ponuka je limitovaná

Aktuálna prémiová cena 19,90€ bude pravdepodobne čoskoro zvýšená. Ak ju nevyužijete dnes 24.09.2020, už zajtra to môže byť 29€, alebo aj 49€. Preto ak chcete získať prístup k uvedeným produktom za súčasnú cenu, urobte to radšej hneď teraz. Kliknite na tlačidlo objednať a začnite pracovať na zlepšení Vašej finančnej budúcnosti už dnes!

 P.S.: Ak si nieste istí či to bude fungovať aj pre Vás a či aj Vy dokážete zarobiť peniaze prostredníctvom internetu aj keď s tým možno doteraz nemáte žiadne skúsenosti, ubezpečujem Vás, že to naozaj nie je zložité. Keď som to dokázal ja bez predchádzajúcich skúseností a vzdelania, potom to môže dokázať naozaj každý. Vysvetlím Vám všetko čo potrebujete vedieť takže nie je dôvod prečo by ste to nemali zvládnuť aj Vy. Navyše nič neriskujete pretože Vám dávam 100% záruku spokojnosti až 30 dní, alebo možnosť vrátenia peňazí.

Poďme spolu na to hneď !

P.P.S.: Informácie ktoré získate nenájdete nikde inde voľne na internete v takom rozsahu. Zabudnite na online klikačky na reklamy, pyramídové systémy, "zaručené" návody na ruletu, platené emaily a iné “osvedčené spôsoby” ako zarábať cez internet, ktoré dnes nájdete online. Nechcete radšej zistiť ako online podnikatelia zarábajú reálne peniaze a využiť ich stratégie pre seba? A objaviť množstvo ďalších profitabilných spôsobov, ktorými môžete začať zarábať peniaze na internete aj Vy?

Áno, chcem !

P.P.P.S.: Chcem Vás ešte raz upozorniť na to, že táto nízka prémiová cena 19,90€ môže byť kedykoľvek zvýšená! Ak ponuku nevyužijete dnes, už zajtra nemusí byť aktuálna. To isté platí aj pre bonus “Ako vytvoriť zarábajúcu Webstránku za 7 dní” v hodnote 15,90 EUR, ktorý už zajtra nemusí byť poskytnutý zadarmo ako bonus.

Chcem si to objednať teraz aj s bonusom a chcem konečne začať zarábať na internete aj ja!

A nezabúdajte, že nič neriskujete. Vaša 100% spokojnosť alebo vrátenie peňazí !