Chcete začať zarábať peniaze okamžite? Je to jednoduché!

Staňte sa našim affiliate partnerom, odporučte tento projekt iným ľuďom a zarábajte zaujímavé provízie z každého uskutočneného predaja.

 

AKO TO FUNGUJE?

  1. Vytvorte si affiliate konto na tejto stránke.
  2. Po registrácií vám systém vygeneruje váš unikátny affiliate URL link, cez ktorý budete posielať na našu stránku návštevníkov. Affiliate systém zaznamená všetky prekliky cez váš odkaz a reálne uskutočnené predaje, ktoré môžete online sledovať vo vašom partnerskom konte.
  3. Keď si návštevník, ktorého privediete na náš web kúpi náš produkt, potom vy zarobíte províziu z každého uskutočneného predaja.

KOĽKO PEŇAZÍ ZAROBÍTE?

  • To koľko zarobíte záleží hlavne od Vás a od toho koľko a akých návštevníkov (potenciálnych zákazníkov) dokážete priviesť na náš web.
  • Ponúkame Vám až 50% províziu z aktuálnej ceny infoproduktu z každého uskutočneného predaja!
  • Ďalších 10% môžete získať z predajov Vašich podradených partnerov, ktorí sa zapoja do spolupráce cez Váš affiliate link!

 

KOHO HĽADÁME?

Na spoluprácu hľadáme hlavne partnerov, ktorí dokážu privádzať kvalitnú cielenú návštevnosť na náš web. Aká je cieľová skupina pre ktorú sú naše infoprodukty určené? Sú to hlavne ľudia ktorí sa zaujímajú o podnikanie na internete, prípadne si hľadajú informácie o tom ako cez internet zarábať peniaze. Môžu to byť taktiež študenti, ľudia ktorí si hľadajú novú prácu, alebo niečo popri zamestnaní a pod.

Ak ste majiteľom dostatočne navštevovanej webstránky, blogu, alebo databázy e-mailových kontaktov, alebo dokážete na našu stránku priviesť cielených návštevníkov inými spôsobmi, zapojte sa do nášho programu a začnite zarábať peniaze už dnes.

Provízie vyplácame cez Paypal, alebo prevodom na bankový účet a výplatné minimum je 50€.

 

Nemáte vlastnú webstránku, kontakty, alebo neviete ako generovať návštevnosť ale predsa chcete zarábať peniaze s týmto programom?

Žiadny problém! Affiliate marketing je jeden z najlepších spôsobov ako zarábať peniaze na internete a do programu sa môže zapojiť každý. Je to skutočne pomerne jednoduché aj keď s tým nemáte skúsenosti.

Ak neviete ako a kde začať, odporúčam aby ste si prečítali tento článok o affiliate marketingu, prípadne si aj VY môžete kúpiť infoprodukt "51 spôsobov ako zarobiť na internete" v ktorom sa dozviete všetko potrebné a následne môžete s jeho pomocou začať pracovať na vlastnom úspechu. Ak si tento infoprodukt prečítate, sami zistíte o čom to je a čo Vám to prinieslo… potom sa Vám bude aj ľahšie propagovať celý projekt a odporúčať ho ďalej, lebo budete presne vedieť o čom hovoríte.

 

VYSKÚŠAJTE A PRESVEDČTE SA SAMI

  • Zaregistrujete sa v našom affiliate programe a následne vo vašom partnerskom konte nájdete základné informácie o tom, ako zarobiť peniaze s týmto programom.
  • Registrácia ako aj zapojenie sa do partnerského programu sú bezplatné.
  • Vytvorte si vaše affiliate konto tu a začnite na internete zarábať ešte dnes!

 

Ak ste sa už v partnerskom programe zaregistrovali,

tu sa môžete prihlásiť do svojho účtu.

 

- Návrat na hlavnú stránku -