Niečo o mne ...

Želám krásny deň!

Volám sa Peter Nemec a mojou záľubou, koníčkom a aj prácou je podnikanie na internete. Približne od roku 2008 je to mojim hlavným zdrojom príjmu.

Som v podstate úplne bežný človek ako Vy. Každý deň sa musím spolu s manželkou postarať o naše tri deti, finančne zabezpečiť rodinu, platiť bežné výdavky a všetko čo s tým súvisí.

Už počas štúdia na STU okolo roku 1998 som skúšal podnikať, vtedy končilo minulé storočie, a tak ako mnoho iných mladých ľudí v tej dobe, aj ja som chcel dosiahnuť finančnú nezávislosť, hoci vtedy som ešte ani len netušil, čo to presne znamená.


" Špecializujem sa na internetové podnikanie a tvorbu pasívneho príjmu a zároveň pomáham ďalším, aby si aj oni dokázali cez internet vytvoriť spoľahlivý zdroj zárobku. "

Peter Nemec


Aby som nazbieral skúsenosti z reálneho biznisu, ešte počas štúdia na vysokej škole som si založil živnosť a skúšal podnikať v obchodnej sfére a v sieťovom marketingu. Neskôr som sa aj zamestnal. Pracoval som pre printové vydavateľstvá, internetový portál, aj pre marketingovú agentúru.

Vyskúšal som si, aké je to pracovať pre veľké firmy aj menších živnostníkov a pochopil som, že ak chcem naozaj niečo dosiahnuť a nebyť závislý od druhých, tak pracovať pre niekoho iného NIE JE pre mňa tá správna cesta. Začal som teda premýšľať, ako to zmeniť a hľadal som na internete informácie, stratégie a postupy...

… A navyše neskôr, z dôvodu vážneho zdravotného hendikepu mladšieho syna, ktorý je odkázaný na celodennú osobnú starostlivosť, nie je pre mňa možné pracovať klasickým spôsobom... 8 hodín denne 5 dní v týždni. Pred časom som s tým mal dosť vážny problém, takú flexibilnú prácu je priam nemožné zohnať, ale teraz som za túto životnú výzvu v podstate vďačný, lebo som si našiel spôsob ako pracovať, zarábať a zároveň sa starať o rodinu.

Nemám žiaden výnimočný talent a bohužiaľ nie som ani geniálny programátor, no napriek tomu sa mi darí už niekoľko rokov si užívať dostatočný príjem z internetu.

Nebudem tu ale rozpisovať celý životopis, každý máme svoj jedinečný príbeh, svoje starosti, radosti a skúsenosti, určite to poznáte...

Postupom času som skúšal rôzne spôsoby zárobku online a mnoho ich nefungovalo vôbec, alebo generovali len pár EUR mesačne, učil som sa... No veril som, že musia existovať aj funkčné stratégie a nevzdával som to.

Tento nový online svet ma úplne nadchol, uvedomil som si dovtedy nepredstaviteľný POTENCIÁL, ktorý sa skrýva v tom, že ktorýkoľvek človek pripojený k internetu je len niekoľko klikov vzdialený od toho, aby ho oslovila moja ponuka alebo web stránka.

Áno, NAŠIEL SOM aj spôsoby, ako zarábať peniaze na internete a v dnešnej dobe mám online PRÍJEM postavený na niekoľkých pilieroch. Ak by jeden spadol, môj biznis to nepoloží. Toto vnímam ako finančnú istotu. A zatiaľ čo udržiavam existujúce fungujúce piliere v činnosti, môžem budovať ďalší nový pilier...

O týchto veciach sa viac dozviete v online video kurze WEBZISK a tiež v mojom ebooku ("51 osvedčených spôsobov ako zarobiť na internete"), ktorý získate ZADARMO, ak sa rozhodnete absolvovať aj prémiovú časť kurzu WEBZISK.

Systémy a stratégie, ktoré mám vo svojom biznise použité sú napr.

  • rôzne formy Affiliate marketingu a partnerskej spolupráce
  • príjem z internetovej reklamy
  • prevádzkovanie menšieho e-shopu zameraného na úzku oblasť produktov
  • e-mail a Twitter marketing
  • monetizácia obsahu a priestoru na webstránkach
  • online predaj elektronických produktov a služieb a to vlastných alebo od iných autorov.
  • taktiež z geografického hľadiska nemám príjem viazaný iba na Slovensko, ale aj na zahraničie.

Tu je niekoľko mojich webstránok a projektov na ktorých spolupracujem. Niektoré sú zabehnuté, iné v štádiu testovania:

Internet je fenoménom dnešného moderného sveta a pomaly, ale isto sa stáva aj fenoménom na pracovnom trhu, keďže čoraz viac ľudí už nebaví tráviť 8 hodín denne v práci a radšej si nájdu „robotu“, ktorú môžu vykonávať z pohodlia domova a vďaka ktorej sa stanú finančne nezávislými. A internet práve tento pracovný “luxus” umožňuje, ak objavíte vhodný PRIESTOR pre Vás a Vaše schopnosti.

Ak Vás zaujal môj príbeh a koncept podnikania na internete, môžem Vás v tom len PODPORIŤ a uistiť, že na internete je stále množstvo skvelých príležitostí, ktoré čakajú len na to, až ich niekto využije. Možno to budete práve Vy.

Budem rád ak mi napíšete svoje skúsenosti, prípadne ak potrebujete s niečim poradiť.  Určite Vám odpoviem väčšinou do 48 hodín, prípadne aj skôr, ak práve nie som niekde na dovolenke mimo prístupu na internet 🙂

- HOME -